Αρχική σελίδα Δραστηριότητες Αθλητικές Σχολικοί αγώνες "ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ" 2013-2014

Σχολικοί αγώνες "ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ" 2013-2014

Το σχολείο μας έλαβε μέρος στους αγώνες καλαθοσφαίρισης δημοτικών σχολείων που διεξήχθησαν την Πέμπτη 23-1-2014 στο κλειστό γυμναστήριο του Αγίου Νικολάου. Οι μαθητές και μαθήτριες που εκπροσώπησαν το σχολείο ήταν οι εξής:

ΟΜΑΔΑ ΑΓΟΡΙΩΝ: Κουρίνος Γεώργιος, Λυράκης Βασίλειος, Γαϊτανάκης Μάριος, Κοκόνας Κωνσταντίνος, Κουρίνος Εμμμανουήλ, Μανιαδάκης Νικόλαος, Μουστάκας Σπυρίδων, Φραντζολάκης Κωνσταντίνος, Χριστινάκης Νικόλαος, Ψύλλος Ιωάννης.

ΟΜΑΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ: Λαμπράκη Αντωνία, Μίτσελ Αλέσα, Σιδηροπούλου Μαρία, Ασράμ Σεβαστία, Βάρδα Σοφία, Μαρκάκη Μαρία, Τζαγκουρνή Ευτυχία, Τζανάκη Μαρία-Άννα.

Θερμά συγχαρητήρια για την παρουσία τους και την υποδειγματική  συμπεριφορά τους εντός και εκτός αγωνιστικού χώρου.

Η ΟΜΑΔΑ ΑΓΟΡΙΩΝ